Flintvn. 7, 3152 Tolvsrød
E-postdl@ilflint.no

Om ossHovedstyret - Flint Tønsberg AIL

Styrefunksjon Navn Epost
Styreleder Kjell Chr. Andersen kjellchr@dugnaden.no
Nestleder Jannicke Darell darelljohnsen@gmail.com
Styremedlem Gunnar Haraldsen gharal@online.no
Styremedlem Geir Bøe geiro.boee@gmail.com
Styremedlem Gitte Cecilie Langaas Kihl gittececilie@gmail.com
Styremedlem Silje LIndahl silje.lindahl@gmail.com
Styremedlem Petter Dybdahl petter.dybdahl@sf-nett.no
Varamedlem Paal Knutsen paalknutsen@hotmail.com

Fotballstyret

Styrefunksjon Navn Epost
Styreleder Geir Bøe geiro.boee@gmail.com
Nestleder Jannicke Darell darelljohnsen@gmail.com
Styremedlem Kjell Chr. Andersen kjellchr@dugnaden.no
Styremedlem Espen Røkaas esproe@online.no
Styremedlem Christian Berg-Henry barnefotball@flintfotball.no
Styremedlem Åsne Amland aasne.amland@gmail.com
Styremedlem Tommy Lier tommy@hs-landskap.no
Styremedlem Tom Evan Hansen tom-evan.hansen@caverion.com

Kontrollutvalget

Rolle Navn
Leder Elisabeth Seehusen
Medlem Alf Sverre Johnson
Varamedlem Rolf Erik Sørensen

Valgkomiteen

Rolle NavnEpost
Leder Kristian Hautau kristian.hautau@gmail.com
Medlem Torstein Fosvold torstein@asvl.no
Medlem Monica Sommerfryd monica.sommerfryd@gmail.com
Varamedlem Celin Russøy Tonheim celin@kirkhaug.com

Vil du bli med i Flint?

Om Flint AIL

Logo_Footer

Flint Tønsberg AIL er en breddeklubb som har hatt en meget sterk vekst i de siste årene, i tillegg til et bredde fokus ønsker vi å tilrettelegge og utvikle for både spillere og lag på ett høyt nivå.

SAMHOLD - STOLTHET - GLEDE

© Flint Tønsberg AIL / Alle Rettigheter