FotballHåndballHovedsidenTilbakeblikk – 100 års bursdag

29. juni 2021

Tilbakeblikk100 års bursdagsfest på Løveid

Lørdag 29. april 2017 feiret Flint A.I.L. sin 100-årsdag

Godvær med blå himmel og stort oppmøte fra Flints medlemmer og venner satt en ekstra god stemning på Løveid da klubben feiret sine 100 år. Det var bland annet innslag som klubbens historie,besøk av byens ordfører Petter Berg. Som er oppvokst og bosatt rett bortenfor banen. Oppvisning og kamper fra Allidrett, håndball og fotball var på programmet. Og ikke minst "kjendis kampen", fotballkampen hvor trenere og ledere i Flint spilte mot et sammensatt kjendislag, godt ledet av Morten Ramm.

Gullmerke

I tillegg til fotball- og håndball kamper samt innslag fra allidretten ble det delt ut gullmerker. Sportslig leder i Flint, Espen Røkaas og Kåre Gerhard Christensen fra Seniorgarden fikk begge klubbens gullmerke av hovedstyrets leder Sverre Brydøy.
Gullmerke - Espen Røkaas
https://www.ilflint.no/wp-content/uploads/2021/06/DSC_8949-640x615.png

Vil du bli med i Flint?

Om Flint AIL

Logo_Footer

Flint Tønsberg AIL er en breddeklubb som har hatt en meget sterk vekst i de siste årene, i tillegg til et bredde fokus ønsker vi å tilrettelegge og utvikle for både spillere og lag på ett høyt nivå.

SAMHOLD - STOLTHET - GLEDE

© Flint Tønsberg AIL / Alle Rettigheter